Plebiscyt

wtorek, 14 stycznia 2014

Próbuję nadrabiać zaległości - przejrzałam recenzje na Waszych blogach i wybrałam te z ostatniego półrocza, które podobają mi się najbardziej. Ich autorzy dostaną skromne prezenty - kubeczki lub koszulki z logo akcji.

A oto, co wybrałam:

  • na blogu Szkolne mole recenzję powieści Marka Johnsona Spisany na straty "Książka, która podbiła moje serce" autorstwa Kornelii Szewczyk
  • na blogu Aleksego Książki na czacie recenzję "Pierścionek z niebieskim oczkiem", poświęconą książce Małgorzaty Szyszko-Kondej Uwaga konkurs. Wtorek godz. 15.00
  • na blogu Aleksy Królestwo Książek cykl recenzji poświęconych serii książek Katarzyny Majgier (Trzynastka na karku, Po co mi chłopak, Marzycielki)
  • w Strefie Szkolnego Recenzenta (Gimnazjum nr 4 w Gdyni) recenzję Zmierzchu oraz serii Numery Marty K. z IIa 
  • na blogu Zosi Czytadzilla recenzję książki Pawła Beręsewicza Czy wojna jest dla dziewczyn?

A zatem oczekujcie na przesyłki!

poniedziałek, 17 czerwca 2013

W sobotę zakończyło się głosowanie na najciekawszy blog akcji Blogujemy o książkach (I edycja). Wyniki są następujące:

I miejsce Wieści spod szkolnej ławki - 27 głosów

II miejsce Z kamerą wśród książek - 14 głosów

III miejsce Epickie Książki - 6 głosów

Gratulujemy! Twórcy wyróżnionych blogów  otrzymają książki wydawnictwa Powergraph.

Książki dostaną także autorzy najciekawszych uzasadnień, którzy wzięli udział w plebiscycie. Są to: Neda, Himitsu, Eliza i Marcela. Proszę te cztery osoby o przesłanie adresu do wysyłki na adres mejlowy podany w kontakcie.

Switch  Klemens oraz Kapitan Zło  FNiN NH okladka

 

wtorek, 28 maja 2013

Policzyłam głosy oddane do tej pory. Na razie wygląda to tak:

Wieści spod szkolnej ławki - 20 głosów

Z kamerą wśród książek - 14 głosów

Epickie książki - 5 głosów

Królestwo Książek - 2 głosy

Poczytaj mi, przyjacielu - 1 głos

Ale głosowanie wciąż trwa!

czwartek, 23 maja 2013

Nasza akcja trwa już kilka miesięcy. Przyszła pora na pierwsze podsumowania. Ogłaszamy dwa plebiscyty: jeden dla uczestników akcji i czytelników ich blogów, drugi - dla użytkowników portalu Supernauczyciel. W dwóch głosowaniach zostaną wybrane najciekawsze blogi, których autorzy otrzymają nagrody - książki wydawnictwa Powergraph.

Jak można głosować? Pisząc komentarz pod tym postem, a w nim nazwę najciekawszego Waszym zdaniem blogu oraz uzasadnienie wyboru. Wśród osób, które zagłosują, rozlosujemy upominki, dlatego oprócz postu proszę napisać e-mail (adres w Kontakcie) z imieniem i nazwiskiem oraz adresem. Głosujcie i namawiajcie innych, aby głosowali.

Nagrody to między innymi:

Michu oraz Wszechgalaktyczny Sylwester  Switch  Klemens oraz Kapitan Zło   Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa  Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi  FNiN NH okladka

Tagi